Informace k zápisu do 1. třídy

Zápis do 1. třídy 2022- základní informace

Zápis k povinné školní docházce pro školní rok 2022/2023 proběhne v Základní škole Krhová, příspěvková organizace dne 14.4.2022 v době od 9.00 do 17.00 hodin.

Žádost podává zákonný zástupce dítěte osobně v uvedených hodinách. Na místě vyplňuje žádost o přijetí a zápisní list dítěte. Dítě v té době projde motivační neformální částí zápisu.

K žádosti dokládáte k nahlédnutí na místě rodný list dítěte a OP zákonného zástupce.

Zastupuje-li dítě jiná osoba než jeho zákonný zástupce, je zároveň podstatné, aby doložila své oprávnění dítě zastupovat.

V případě žádosti o odklad povinné školní docházky je nutné doložit originál vyjádření školského poradenského zařízení a vyjádření dětského lékaře. Pokud nemáte potřebné dokumenty v den zápisu, můžete je doložit ve lhůtě 30 dnů.

Jak zjistím zda dítě bylo přijato?

Zákonný zástupce obdrží od školy dokument- přidělení registračního čísla uchazeče.

Rozhodnutí o přijetí s registračními čísly bude zveřejněno 28.4.2022 na úřední desce školy.

Rozhodnutí o odkladu školní docházky Vám bude doručeno poštou na adresu trvalého bydliště.

Pozor k zápisu jdou znovu i děti po odkladu školní docházky!

V případě nemoci dítěte se dostaví pouze zákonný zástupce nebo si se školou dohodne náhradní termín zápisu.

V případě nejasností volejte 730 891 017, Mgr. Pavlicová, ředitelka školy

Datum vložení: 5. 4. 2022 10:38