Základní škola Krhová
ZŠ Krhová,příspěková organizace

Spustili jsme pro vás nové webové stránky.

Doučování

Vedoucí doučování Mgr. Marcela Sekyrová.

Doučování je děti zdarma, je hrazeno z projektu Šablony III.

Kroužek je určen pro žáky 2. třídy a bude probíhat vždy v úterý od 13.00 hodin.

Začínáme v úterý 4.10.2022.

Vedoucí doučování Mgr. Miroslava Šuláková.

Doučování je děti zdarma, je hrazeno z projektu Šablony III.

Kroužek je určen pro zájemce z 3. a 4. třídy, scházet se bude vždy ve čtvrtek v 13.00 hodin.

Začínáme ve čtvrtek 6.10.2022.

Základní škola Krhová

Základní škola Krhová je otevřena všem dětem, rodičům i veřejnosti - a to jak obsahem vzdělání, respektováním žákovy osobnosti, tak zapojením školy i jejích žáků do veřejného života.

Snažíme se podporovat spolupráci mezi žáky, pomáhat žákům nalézt žebříček hodnot, vést je k samostatnosti a tím je připravit na budoucí životní role. Na cestě k těmto cílům počítá škola s intenzivní spoluprací rodičů. Účinnou pomocí ve vyučování je také příjemné prostředí ve škole, útulně vybavené třídy, používání projektových metod a individuální přístup učitelů k žákům. Vzhledem k menšímu počtu dětí ve třídách škola nabízí možnost integrace dětí s handicapem nebo vývojovou poruchou učení.

Snažíme se, aby nabývání vědomostí a výchova dětí probíhaly v tvořivé, klidné, až rodinné atmosféře.

Mohlo by Vás zajímat