Vyhledávání

Kontakt

Základní škola Krhová, příspěvková organizace
Hlavní 205
756 63 Krhová

ředitelka školy 730 891 017
Mgr. Ivana Pavlicová
školní družina 777 861 732
Dagmar Jiráková

Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Michaela Škrobánková
hrarozvojova@gmail.com
+ 420 733 137 754

skolakrhova@seznam.cz. info@zskrhova.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Školní družina

Školní družinu tvoří  jedna místnost, prostory jsou  členité a doplněné novým nábytkem a barevnými doplňky. Do vybavení ŠD patří společenské, naučné a zábavné hry, stavebnice, sportovní náčiní, jednoduché hudební nástroje, televizor a audiovizuální technika. Kapacita školní družiny je omezena na 50 žáků, přednostně přijímáme žáky nižších ročníků. V tomto školním roce otvíráme také druhé oddělení, které bude fungovat v učebně 2. ročníku.

Snahou bylo, aby při vstupu dětí do místnosti školní družiny na ně dýchla celková atmosféra pohody, radosti a útulnosti. Školní družina má jedno oddělení a tvoří mezistupeň mezi výukou ve škole a výchovou v rodině. I když je nezpochybnitelně provázána se školou, má svá specifika. Hlavním posláním je zájmová činnost, odpočinek a relaxace žáků. Rozsah docházky a způsob odchodu žáka z družiny sdělí zákonní zástupci v zápisním lístku. Nepřítomnost a změny odchodu z družiny oznámí rodiče buď osobně nebo písemně.

Za pobyt ve školní družině se platí příspěvek 150,- Kč měsíčně. Tato částka se hradí vždy pololetně 750,- Kč v září a 750,- Kč v únoru. Pokud je provoz školní družiny přerušen na více než 5 dní, měsíční částka se adekvátně snižuje.

ranní provoz:   6:15 - 8:00 hodin
odpolední provoz:

 11:30 - 16:00 hodin

 

Platba ŠD

Vždy pololetně 750,- Kč v září, 750,- Kč v únoru hotovostní platbou v oddělení.

 

 

Děkujeme za pochopení.