Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Michaela Škrobánková
hrarozvojova@gmail.com
+ 420 733 137 754

Školní družina

Školní družinu tvoří  jedna místnost, prostory jsou  členité a doplněné novým nábytkem a barevnými doplňky. Do vybavení ŠD patří společenské, naučné a zábavné hry, stavebnice, sportovní náčiní, jednoduché hudební nástroje, televizor a audiovizuální technika. Kapacita školní družiny je omezena na 50 žáků, přednostně přijímáme žáky nižších ročníků. V tomto školním roce otvíráme také druhé oddělení, které bude fungovat v učebně 2. ročníku.

Snahou bylo, aby při vstupu dětí do místnosti školní družiny na ně dýchla celková atmosféra pohody, radosti a útulnosti. Školní družina má jedno oddělení a tvoří mezistupeň mezi výukou ve škole a výchovou v rodině. I když je nezpochybnitelně provázána se školou, má svá specifika. Hlavním posláním je zájmová činnost, odpočinek a relaxace žáků. Rozsah docházky a způsob odchodu žáka z družiny sdělí zákonní zástupci v zápisním lístku. Nepřítomnost a změny odchodu z družiny oznámí rodiče buď osobně nebo písemně.

Za pobyt ve školní družině se platí příspěvek 150,- Kč měsíčně. Tato částka se hradí vždy pololetně 750,- Kč v září a 750,- Kč v únoru. Pokud je provoz školní družiny přerušen na více než 5 dní, měsíční částka se adekvátně snižuje.

ranní provoz:   6:15 - 8:00 hodin
odpolední provoz:

11:30 - 16:00 hodin

Platba ŠD

Vždy pololetně 750,- Kč v září, 750,- Kč v únoru hotovostní platbou v oddělení.

Děkujeme za pochopení.