Vyhledávání

Kontakt

Základní škola Krhová, příspěvková organizace
Hlavní 205
756 63 Krhová

ředitelka školy 730 891 017
Mgr. Ivana Pavlicová
školní družina 777 861 732
Dagmar Jiráková

skolakrhova@seznam.cz, info@zskrhova.cz

Výsledky školympiády

08.06.2016 14:15

Výsledky 2. letní školympiády

 

Kategorie mladší ZŠ (1.+2.tř.)

 

 

1.       místo

2.       místo

3.       místo

Skok do dálky

Otakar Hoffmann

Helena Večeřová

Vendelín

Wirth

 

Běh na 100m

Jonáš

Halašta

Jakub

Sekyra

Vít

Zetek

 

Překážkový běh

Vendelín Wirth

Kateřina Havlová

Sofie

Pohlová

 

Hod oštěpem

Jonáš

Halašta

Nikola Fabiánová

Kateřina

Havlová

 

Hod kriketovým míčkem

              Jakub

Wolcyk

Mikuláš

Žlebek

Krystian

Hala

 

 

Kategorie starší ZŠ (3.-5.tř.)

 

 

1.místo

2.místo

3.místo

Skok do dálky

 

Adam

Karásek

Rostislav Fabián

Martin

 Langer

 

Běh na 100m

František

Nový

Rostislav Fabián

Adam

Karásek

 

Překážkový běh

Vendula Macháčková

Nela

Rosecká

Veronika

Tomečková

 

Hod oštěpem

Ondřej

Tvrdý

Jan

Ševčík

Aneta

Štursová

 

Hod kriketovým míčkem

František

Nový

Ondřej

Frňka

Marek

Salamon

 

 

 

Kategorie MŠ

 

 

1.místo

2.místo

3.místo

Skok do dálky

 

Jonáš

Juroška

Vašek

Žitník

Eliška

Dobešová

 

Běh na 60m

Beáta Pospíšilová

Lukáš

Koláček

Vojta

Drábek

 

Překážkový běh

Artur

Křenek

Ondra

Tomeček

Maikel

Lakatoš

 

Hod oštěpem

Veronika Šebestová

Tonda

Sviták

Sam

Žitník

 

Hod kriketovým míčkem

Matěj Marušák

Dalibor Sommer

Agáta

Svitáková

 

 

Štafetové běhy 4x100m

 

Starší ZŠ

1.       místo

2.       místo

3.       místo

Německo – ZŠ Poličná

Brazílie

Česká republika

Frňka, Machačová, Klanicová, Langer

Vávrová, Kubjátová, Tvrdý, Nový

Tomečková, Capil, Randýsek, Fabián

Mladší ZŠ

1.       místo

2.       místo

3.       místo

Česká republika

Německo

Jamajka

Hoffmann, Valach, Doležalová, Halašta

Stodůlka, Večeřová, Zeman, Dufka

Pobořil, Danihlíková, Havlová, Sekyra

MŠ         4x60m

1.       místo

2.       místo

3.       místo

Anglie

Japonsko

Slovensko

Pospíšilová, Křenek, Šebestová, Marušáková

Dobešová, Drábek, Skalka, Mlčák

Reimerová, Lakatoš, Koláček,

Juroška