Posezení u vánočního stromečku ve školní družině

21.12.2015 11:52

Vánoce už klepou na dveře, jsou plné překvapení, očekávání, mají své neodolatelné kouzlo a všechny děti je milují!

S vánočním časem také neodmyslitelně patří i vánoční výzdoba, která se v celé škole rozrůstala každý den o nové výrobky.

Ve školní družině jsme se tradičně rozloučili se starým rokem "Posezením u vánočního stromečku."  Děti si smlsly na cukroví,

které si přinesly od maminek a babiček a při zpěvu a poslechu koled a vánočních písní si rozbalovaly drobné dárečky, které si pro své kamarády pod stromeček nadělily. Dočkaly se i nadílky v podobě nových společenských her a stavebnic do ŠD.

Všichni jsme se naladili na Vánoce a moc se na ně těšíme. Snad Ježíšek přečetl i naše přání. Bylo krátké: "Ať jsme všichni zdraví a v příštím

roce se opět sejdeme!"