Vyhledávání

Kontakt

Základní škola Krhová, příspěvková organizace
Hlavní 205
756 63 Krhová

ředitelka školy 730 891 017
Mgr. Ivana Pavlicová
školní družina 777 861 732
Dagmar Jiráková

skolakrhova@seznam.cz, info@zskrhova.cz

Pasování prvňáčků na rytíře Řádu čtenářského

01.06.2016 13:52

V pátek 27.5. jsme s našimi prvňáčky navštívili pobočku Městské knihovny ve Valašském Meziříčí abychom složili slib pro přijetí do Čtenářského řádu. Jedná se o program připravený knihovnou pro začínající čtenáře. Děti složily slavnostní slib před královnou Abecedou a králem Knihoslavem, že se budou ke knihám chovat opatrně a s úctou a po té byly pasovány na rytíře. Další částí programu byla show ilustrátora dětských knížek pana Adolfa Dudka. Když se rozhlédnete doma v knihovně, určitě nějakou knihu s jeho obrázky objevíte. Je to člověk s obrovskou pozitivní energií a jeho vystoupení děti doslova prožily na plný plyn.