Vyhledávání

Kontakt

Základní škola Krhová, příspěvková organizace
Hlavní 205
756 63 Krhová

ředitelka školy 730 891 017
Mgr. Ivana Pavlicová
školní družina 777 861 732
Dagmar Jiráková

skolakrhova@seznam.cz, info@zskrhova.cz

Návštěva Ovocentra spojená s Mikulášskou nadílkou

27.11.2015 13:42

Ve čtvrtek 26.11. jsme se společně všichni vydali do firmy Ovocentrum ve Valašském Meziříčí,  abychom si prohlédli jejich skladovací prostory a připomenuli si všechny druhy ovoce a zeleniny, které tato firma nabízí. Po prohlídce skladů a podrobném povídání o ovoci a zelenině nás čekala ochutnávka jablíčkových dobrot v podobě čerstvé šťávy a jablečných spirálek. V Ovocentru jsme se také setkali s Mikulášem a jeho družinou a odnesli si malé dárečky, které měl Mikuláš připravené pro hodné děti. Čert byl strašlivý a sem tam ukápla i nějaká slzička. Do školy jsme se vrátili v plném počtu, ale někteří měli namále...