Návštěva divadla v Novém Jičíně

21.11.2017 12:56

V pátek 24.11.2017 jedeme do divadla v Novém Jičíně. Odjezd během vyučování ( 9.00 hodin) a návrat na oběd. Vstpné i doprava jsou hrazeny ze školního fondu.

KOMÁŘI SE ŽENILI aneb Ze života obtížného hmyzu (55 minut)
Zavřete oči... Slyšíte, jak bzučí?
V divadelních představeních pro děti se to obvykle doslova hemží zvířecími postavami. Jenom v Naivním divadle mohli diváci v posledních letech na jevišti zahlédnout srnku, jelena, koně, velblouda, berana, hrocha, dále psy, kočky, lišky, velkou spoustu ryb a ještě více myší. Dokonce i na hada došlo. Ale teprve v roce 2016 získali svůj pohádkový prostor na jevišti NDL i zvířátka, která jsou možná méně vidět, ale o to častěji se s nimi v životě potkáváme: komáři.
A aby toho nebylo málo, objeví se na scéně i další zástupci hmyzu, jemuž lidstvo tak nepěkně říká „obtížný“: Blechy, ovádi, klíšťata. Neboť i tito tvorové mají právo na svou pohádku pro děti.
Naivní divadlo Liberec