Vyhledávání

Kontakt

Základní škola Krhová, příspěvková organizace
Hlavní 205
756 63 Krhová

ředitelka školy 730 891 017
Mgr. Ivana Pavlicová
školní družina 777 861 732
Dagmar Jiráková

Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Michaela Škrobánková
hrarozvojova@gmail.com
+ 420 733 137 754

skolakrhova@seznam.cz. info@zskrhova.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Mimořádné opatření MZČR- uzavření školy

10.03.2020 12:47

Od středy 11. března  zakazuje Ministerstvo zdravotnictví osobní přítomnost žáků ve školách, základní škola i školní družina bude tedy pro žáky uzavřena až do odvolání. Obědy ve školní jídelně jsou odhlášeny.Opatření je prevencí před možným šířením onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem. Komunikace školy s rodiči bude probíhat formou emailu, SMS, případně telefonicky. Budeme průběžně zasílat aktuální informace a  zadání úkolů žákům pro práci doma.

Sledujte aktuální informace v médiích  a na www. zskrhova.cz

Žádost o ošetřovné při péči o dítě

Rodiče dětí do 10 let, kteří nemohou vykonávat v zaměstnání práci z důvodu péče o dítě mladší 10 let, protože školské zařízení, jejímž je žákem, je uzavřeno z nařízení příslušného orgánu z důvodu havárie, mimořádného opatření při epidemii nebo jiné nepředvídané události. mají možnost požádat zaměstnavatele o ošetřovné při péči o dítě.  Žádost pro zaměstnavetele vydává a potvrzuje základní škola, tiskopisy jsou připraveny.  Podle posledních informací z ČSSZ budeme žádosti potvrzovat až po skončení uzavření školy.V případě potřeby mne kontaktujte na skolakrhova@seznam.cz nebo volejte 730 891 017.

Mgr. Ivana Pavlicová

Mimořádné_opatření_-_uzavření_základních_středních_a_vysokých_škol_od_11._3._2020-1.pdf (219918)