Vyhledávání

Kontakt

Základní škola Krhová, příspěvková organizace
Hlavní 205
756 63 Krhová

ředitelka školy 730 891 017
Mgr. Ivana Pavlicová
školní družina 777 861 732
Dagmar Jiráková

skolakrhova@seznam.cz. info@zskrhova.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Mimořádné opatření MZČR- uzavření školy

10.03.2020 12:47

Od středy 11. března  zakazuje Ministerstvo zdravotnictví osobní přítomnost žáků ve školách, základní škola i školní družina bude tedy pro žáky uzavřena až do odvolání. Obědy ve školní jídelně jsou odhlášeny.Opatření je prevencí před možným šířením onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem. Komunikace školy s rodiči bude probíhat formou emailu, SMS, případně telefonicky. Budeme průběžně zasílat aktuální informace a  zadání úkolů žákům pro práci doma.

Sledujte aktuální informace v médiích  a na www. zskrhova.cz

Žádost o ošetřovné při péči o dítě

Rodiče dětí do 10 let, kteří nemohou vykonávat v zaměstnání práci z důvodu péče o dítě mladší 10 let, protože školské zařízení, jejímž je žákem, je uzavřeno z nařízení příslušného orgánu z důvodu havárie, mimořádného opatření při epidemii nebo jiné nepředvídané události. mají možnost požádat zaměstnavatele o ošetřovné při péči o dítě.  Žádost pro zaměstnavetele vydává a potvrzuje základní škola, tiskopisy jsou připraveny.  Podle posledních informací z ČSSZ budeme žádosti potvrzovat až po skončení uzavření školy.V případě potřeby mne kontaktujte na skolakrhova@seznam.cz nebo volejte 730 891 017.

Mgr. Ivana Pavlicová

Mimořádné_opatření_-_uzavření_základních_středních_a_vysokých_škol_od_11._3._2020-1.pdf (219918)