Vyhledávání

Kontakt

Základní škola Krhová, příspěvková organizace
Hlavní 205
756 63 Krhová

ředitelka školy 730 891 017
Mgr. Ivana Pavlicová
školní družina 777 861 732
Dagmar Jiráková

skolakrhova@seznam.cz. info@zskrhova.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Lyžařský výcvik Kyčerka 2020

20.01.2020 14:33

Lyžařský výcvik proběhne ve dnech 12., 13., 14. února a 17., 18. února 2020 ve Ski areálu Kyčerka ve Velkých Karlovicích. Děti musí mít lyže s bezpečnostním vázáním, lyžařskou přilbu, hůlky, lyžařské brýle, kartičku zdravotní pojišťovny (nebo kopii). Lyže nechte dětem zkontrolovat v servisu, je nutné předejít zbytečným úrazům. V místě výcviku je zajištěna polévka a čaj pro děti, dále bufet, kde si děti mohou koupit občerstvení. Sraz ve škole bude vždy v 7.20 hodin, návrat plánujeme asi v 14.30 hodin. Dejte dětem vhodné, pohodlné oblečení, vyšší ponožky, náhradní ponožky, dvoje rukavice, papírové kapesníky. Děti si mohou vzít menší svačinu, termosku s čajem, přiměřené kapesné. Lyže budeme nechávat na Kyčerce.  Lyžáky si děti budou brát domů, obuv je potřeba  nechat pořádně vyschnout. Za dopravu, vleky, instruktora, polévku a čaj vybíráme 2 000,- Kč. V případě přeplatku bude dětem zbytek peněz vrácen.

Děti dostanou závaznou přihlášku s čestným prohlášením o zdravotní způsobilosti a seřízení lyží v servisu, které je nutné vyplnit, podepsat a donést zpět do školy.