Vyhledávání

Kontakt

Základní škola Krhová, příspěvková organizace
Hlavní 205
756 63 Krhová

ředitelka školy 730 891 017
Mgr. Ivana Pavlicová
školní družina 777 861 732
Dagmar Jiráková

skolakrhova@seznam.cz. info@zskrhova.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Lampiónový průvod se vydařil

09.11.2018 12:34

Včerejší procházka se světýlky po Krhové se stala příjemným zpestřením dlouhých tmavých večerů. Na srazu u samoobsluhy se sešlo mnohem více účastníků než v loňském roce. Za laskavé péče našich hasičů jsme se prošli Krhovou a cílem bylo opět fotbalové hřiště. Počasí nám přálo, tma byla jak v pytli, světýlka zářila. Fotbalisti připravili občerstvení pro malé i velké, na závěr jsme se mohli potěšit ohňostrojem. 

Děkujeme za spolupráci naší mateřské škole, hasičům i fotbalistům!

za pořadatele ZŠ Krhová

Mgr. Ivana Pavlicová