Vyhledávání

Kontakt

Základní škola Krhová, příspěvková organizace
Hlavní 205
756 63 Krhová

ředitelka školy 730 891 017
Mgr. Ivana Pavlicová
školní družina 777 861 732
Dagmar Jiráková

skolakrhova@seznam.cz. info@zskrhova.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Jaká byla letošní škola v přírodě?

11.06.2019 14:42

Letos jsme se vypravili vlakem do Nového Hrozenkova a strávili příjemný týden v hotelu Permoník. Hotel leží v údolí Vranča, v krásném a malebném prostředí. Uskutečnili jsme několi pěších procházek po okolí např. údolím Malé Vranči

Počasí se vydařilo a nedokázala nás znechutit ani velká středeční bouřka, která nám zkomplikovala pěší cestu do Muzea v Hrozenkově. Byl nám poskytnut azyl v jedné místní rodině, takže jsme nakonec ani nezmokli.

Celý týden nás provázela týmová soutěž motivovaná názvěm hotelu, takže jsme se snažili objevit Permoníkův poklad. Úkoly pro týmy byly velmi rozmanité, s největším ohlasem se setkaly sportovní soutěže, řešení šifer i bojové hry v lese.

Pětidenní pobyt nám zpříjemnil personál hotelu a výborná domácí strava.