Vyhledávání

Kontakt

Základní škola Krhová, příspěvková organizace
Hlavní 205
756 63 Krhová

ředitelka školy 730 891 017
Mgr. Ivana Pavlicová
školní družina 777 861 732
Dagmar Jiráková

Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Michaela Škrobánková
hrarozvojova@gmail.com
+ 420 733 137 754

skolakrhova@seznam.cz. info@zskrhova.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Jaká byla letošní škola v přírodě?

11.06.2019 14:42

Letos jsme se vypravili vlakem do Nového Hrozenkova a strávili příjemný týden v hotelu Permoník. Hotel leží v údolí Vranča, v krásném a malebném prostředí. Uskutečnili jsme několi pěších procházek po okolí např. údolím Malé Vranči

Počasí se vydařilo a nedokázala nás znechutit ani velká středeční bouřka, která nám zkomplikovala pěší cestu do Muzea v Hrozenkově. Byl nám poskytnut azyl v jedné místní rodině, takže jsme nakonec ani nezmokli.

Celý týden nás provázela týmová soutěž motivovaná názvěm hotelu, takže jsme se snažili objevit Permoníkův poklad. Úkoly pro týmy byly velmi rozmanité, s největším ohlasem se setkaly sportovní soutěže, řešení šifer i bojové hry v lese.

Pětidenní pobyt nám zpříjemnil personál hotelu a výborná domácí strava.