Vyhledávání

Kontakt

Základní škola Krhová, příspěvková organizace
Hlavní 205
756 63 Krhová

ředitelka školy 730 891 017
Mgr. Ivana Pavlicová
školní družina 777 861 732
Dagmar Jiráková

skolakrhova@seznam.cz, info@zskrhova.cz

Časový harmonogram Školympiády 2016, nominace sportovců do hlavního závodu

01.06.2016 21:13

Školympiáda 2016

9. 30     Nástup sportovců před školou

9. 45     Přesun na hřiště

10. 00   Složení slibu sportovců a rozhodčích

               Hymna České republiky, Olympijská hymna

               Zapálení olympijského ohně

10. 15 – 11. 30 Dopolední vedlejší závody

11. 30 – 12.45  Oběd

13. 00 -  15.00 Hlavní závod

                           Disciplíny hlavního závodu:

  • Běh na 100m
  • Překážkový běh
  • Skok do dálky
  • Hod oštěpem
  • Hod kriketovým míčkem
  • Štafetový běh

15. 00 Štafeta dospělých sportovců

15. 30 Vyhlášení výsledků, vyhodnocení sportovců

16. 00 Závěrečný ceremoniál – ukončení Školympiády

Po ukončení Školympiády – opékání špekáčků

Nominace mladší kategorie ZŠ

 

Česká republika

Brazílie

USA

Itálie

Jamajka

Německo

Skok do dálky

Otakar Hoffmann

Magdaléna Halaštová

Vendelín Wirth

Sophie Pohlová

Veronika Danihlíková

 

Běh na 100 m

Jonáš Halašta

Vít Zetek

Marek Holčák

Karel Bartas

Jakub Sekyra

 

Překážkový běh

Hana Doležalová

Nikol Malíková

Vendelín Wirth

Sophie Pohlová

Kateřina Havlová

 

Hod oštěpem

Jonáš Halašta

Hana Pernická

Vojtěch Zeman

Nikola Fabiánová

Kateřina Havlová

 

Hod kriketovým míčkem

Tomáš Valach

Mikuláš Žlebek

Tereza Huťková

Krystián

Hala

Radek Pobořil

 

 

Nominace starší kategorie

 

Česká republika

Brazílie

USA

Itálie

Jamajka

Německo

Skok do dálky

Rostislav Fabián

Klára Kubjátová

Adam Karásek

Adam Pohl

David Růžička

 

Běh na 100 m

Rostislav Fabián

František Nový

Adam Karásek

Adam Pohl

David Růžička

 

Překážkový běh

Veronika Tomečková

Monika Vávrová

Markéta Kubjátová

Annabel Nová

Nela Rosecká

 

Hod oštěpem

Pavel Capil

Ondřej Tvrdý

Jan Ševčík

Aneta Štursová

Vendula Vaculová

 

Hod kriketovým míčkem

Jakub Randýsek

František Nový

Marek Salamon

Jan Slovák

Petr Lakatoš