Vyhledávání

Kontakt

Základní škola Krhová, příspěvková organizace
Hlavní 205
756 63 Krhová

ředitelka školy 730 891 017
Mgr. Ivana Pavlicová
školní družina 777 861 732
Dagmar Jiráková

skolakrhova@seznam.cz, info@zskrhova.cz

Jak se starat o kočičku

15.02.2016 16:49

Začalo nám 2. pololetí školního roku a po jarních prázdninách jsme toto pololetí  ve školní družince začali zajímavou besedou o kočičkách. Přišel mezi nás pan Kozlík, který se zabývá chovem perských koček. Zúčastňuje se s nimi národních i mezinárodních výstav a dvě z těchto krásných koček donesl ukázat i dětem. Vyprávěl o tom, jak tato zvířata krmit, vychovávat, pečovat o jejich krásnou a hustou srst a další a další zajímavosti ze života těchto zvířátek.

Také dětem zdůraznil, že pořízení domů kočičího mazlíčka znamená, že musíme uzpůsobit spoustu věcí také jeho potřebám. Vždyť taková kočka se bez problémů dožívá věku nad deset i více let.

Během celé besedy si děti zkoušely kočičky česat, hrát si s nimi a dozvěděly se spoustu zajímavostí o kterých ještě neslyšely.

Děkujeme tímto panu Kozlíkovi za čas, který nám věnoval.

Děti ze školní družiny