Vyhledávání

Kontakt

Základní škola Krhová, příspěvková organizace
Hlavní 205
756 63 Krhová

ředitelka školy 730 891 017
Mgr. Ivana Pavlicová
školní družina 777 861 732
Dagmar Jiráková

Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Michaela Škrobánková
hrarozvojova@gmail.com
+ 420 733 137 754

skolakrhova@seznam.cz. info@zskrhova.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Aktuální informace pro rodiče

03.11.2021 15:25

Dne 1. listopadu 2021 Vláda ČR schválila mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví, ze kterého vyplývá, že na území vybraných okresů proběhne ve dnech 8. a 15. listopadu 2021 testování na onemocnění covid-19, a to dětí v přípravných třídách základních škol a přípravných stupních základních škol speciálních, žáků základních škol a žáků v denní formě vzdělávání ve středních školách a konzervatořích.

Patříme mezi vybrané okresy, budeme se tedy vždy v pondělí testovat za stejných podmínek jako v září.

Když bude test pozitivní, musíte si okamžitě dítě vyzvednout ze školy a objednat se prostřednictvím dětského lékaře na PCR test.

 

Dále upozorňujeme rodiče, že povinnost nosit ochranou roušku ve společných prostorách školy stále trvá a je nutné dbát na vybavení dětí rouškami. Výjimku z nošení ochranného prostředku mají pouze žáci s potvrzením lékaře, že nemohou ze zdravotních důvodů roušku používat.

Stále žákům roušky bezplatně poskytujeme, abychom nemuseli sahat k opatřením, kdy žák bez roušky nebude do školy vpuštěn. Apeluji proto na rodiče, aby děti nedostávali do nepříjemných situací, kdy trváme na nasazení roušky a dítě žádnou opakovaně nemá.

Děkuji za pochopení

Mgr. Ivana Pavlicová